Karjera

UAB „Eugensa“ nuo 1996 metų sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje ir plečia savo veiklą užsienyje: Skandinavijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijoje. Šiuo metu įmonė įsteigė savo filialą Švedijoje „Eugensa“ AB ir kviečia įsijungti į savo komandą profesionalius darbuotojus, turinčius ar pageidaujančius įgyti darbo patirties užsienyje. Darbuotojas, pasiekęs puikius rezultatus Lietuvoje, bus komandiruotas pastoviam ar pamaininiam darbui Švedijoje. 

ELEKTROMONTUOTOJAS

BENDRA INFORMACIJA
Darbo pobūdis Darbas Švedijoje. Elektros kabelių ir įrenginių montavimas (elektromontuotojas); apsauginės-priešgaisrinės signalizacijos instaliavimas; garso, vaizdo stebėjimo ir pasikalbėjimo įrenginių montavimas; ryšių ir kompiuterinių tinklų instaliavimas (silpnų srovių montuotojas)
Darbo stilius Komandinis darbas
REIKALAVIMAI
Išsilavinimas Aukštesnysis
Profesija Elektros sistemų elektrotechnikas
Darbo patirtis nuo 1 metų
Mokymo/studijų programa Elektros inžinerijos ir elektronikos programos
Sugebėjimai Darbų saugos instrukcijų žinios, mokėjimas dirbti kompiuteriu, vairuotojo teisės
Papildomi reikalavimai Aukštesnysis elektrotechnikos arba elektronikos išsilavinimas; mokėti susišnekėti anglų arba švedų kalba; geri bendravimo, derybų bei problemų sprendimo įgūdžiai; atsakingumas; darbo patirtis
Kalbos Anglų ir/arba švedų

Savo gyvenimo aprašymą (CV) siųskite el.paštu: centras@eugensa.lt , faksu: (8-5) 2328100 arba užeikite į mūsų ofisą Ateities g. 2D, Vilnius.
Informacija telefonu: (8-5) 2328333